Deelnemerslijsten 2016 - Schaken met plezier - schaken op school

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Schaaktoernooien > Krimpenerwaard schoolschaaktoernooi 2016


SCHAKEN MET PLEZIER
schaken op school

Voorlopige deelnemerslijst Krimpenerwaard schoolschaaktoernooi 2016


Groep

Naam

School / schaakvereniging

Ervaring / Stap

rating

Groep 8

Kyan Gallegos Gonzalez

Jan Rook

PCB De Rank

PCB De Wegwijzer

geen ervaring / bezig met Stap 1

weinig ervaring / Stap 1

0

0

Groep 7

Anton Welters

Daniël de Waal

Ruben Berends


Philip Dijkstra


Corne van de Watering


Anthony Man

OBS De Vlieger

CBS Eben Haëzer

De Stelberg Rotterdam / s.s.v. Klim-Op

De Stelberg Rotterdam / s.s.v. Klim-Op

Admiraal de Ruyterschool /
s.v. Krimpen

Obs West / s.s.v. Klim-Op

geen ervaring / bezig met Stap 1

2 jaar / bezig in Stap 2

weinig ervaring / bezig met Stap 2


weinig ervaring / bezig met Stap 2


1 jaar / bezig in Stap 1+


1 jaar / bezig in Stap 2

0

163

0


0


0


448

Groep 6

Henri Vennix

Raymond van Bochove

Flip Rook

Karsten Korving

Tonny Wang

Luuk Herman

Maurits Roodhorst

Kasper Sok

PCB De Rank

Obs West / s.s.v. Klim-Op

PCB De Wegwijzer

OBS Kon Wilhelmina

De Clipper / s.s.v. Klim-Op

Obs West / s.s.v. Klim-Op

Admiraal de Ruyterschool /
s.v. Krimpen
OBS De Vlieger

geen ervaring / bezig met Stap 1

2 jaar / bezig in Stap 2+

weinig ervaring / Stap 1

1 jaar / bezig in Stap 2

1 jaar / bezig in Stap 2+

geen ervaring / bezig met Stap 1

1 jaar / bezig in Stap 2

geen ervaring / bezig met Stap 1

0

405

0

493

254

0

538

0

Groep 5

Konstantina Nikolakopoulou

Jasper Krause

Bastiaan Prins

Jasper van Roest

Jochem van den Berg

PCB De Rank

De Vierambacht / s.s.v. Klim-Op
C.B.S. De Ark

PCB De Rank

Rudolf Steinerschool

geen ervaring / bezig met Stap 1

2 jaar / bezig in Stap 2+

geen ervaring / bezig met Stap 1

geen ervaring / bezig met Stap 1

geen ervaring / bezig met Stap 1

0

415

0

0

0

Groep 4

Pieter Vennix

Kinga Voorrips

Mark van Kleef

Teun Rook

Joost de Gier

Thomas Walthaus


Ivo Boogaard

Thijs Timmermans

Tessa Pijnenborg

Jasper van den Berg

Sietse Stok

PCB De Rank

PCB De Rank

PCB De Rank

PCB De Wegwijzer

CBS Ichthus

Gideonschool Nieuwerkerk a/d IJssel / s.s.v. Klim-Op

PCB De Rank

PCB Ichthus

PCB Ichthus

Rudolf Steinerschool

OBS De Vlieger

geen ervaring / bezig met Stap 1

geen ervaring / bezig met Stap 1

weinig ervaring / bezig met Stap 1

geen ervaring / bezig met Stap 1

geen ervaring / bezig met Stap 1

geen ervaring / bezig met Stap 1


geen ervaring / bezig met Stap 1

geen ervaring / bezig met Stap 1

geen ervaring / bezig met Stap 1

geen ervaring / bezig met Stap 1

geen ervaring / bezig met Stap 1

0

0

0

0

0

0


0

0

0

0

0

Groep 3

Alyssa van Bochove

Nizar El Amraoui

Luxman Nagaratham

Saeed Zubair

Obs West / s.s.v. Klim-Op

Obs Klim-Op Roerdomplaan / s.s.v. Klim-Op
Obs West / s.s.v. Klim-Op

Olbs De Piramide / s.s.v. Klim-OP

weinig ervaring / Stap 1

geen ervaring / bezig met Stap 1

geen ervaring / bezig met Stap 1

weinig ervaring / bezig met Stap 2

100

0

0

224

Groep 2

Elena van Kleef

Sven van Roest

Maartje Timmermans

PCB De Rank

PCB De Rank

PCB Ichthus

geen ervaring / bezig met Stap 1

geen ervaring / bezig met Stap 1

geen ervaring / bezig met Stap 1

0

0

0

 

Totaal

39 kinderen

15 scholen totaal



SCHAKEN MET PLEZIER
schaken op school

Voorlopige deelnemerslijst invitatietoernooi A - jeugd tot en met 15 jaar

Aantal

Naam

Leeftijd

School /
Schaakvereniging

Groep/
leerjaar

ervaring/
rating

Woonplaats

1

Matijn Ouwerkerk

13

Erasmiaans Gymnasium

s.s.v Klim-Op

2

1011

Krimpen aan de Lek

2

Mike Erkemey

12

Commenius college VWO / s.s.v Klim-Op

1

643

Krimpen aan de Lek

3

Adam el Amraoui

12

Erasmiaans Gymnasium

s.s.v. Klim-Op

1

991

Capelle a/d IJssel

4

Collin Halkes

9

OBS Passe Partout
s.s.v Klim-Op

gr. 6

678

Rotterdam

5

Dylan Achuthan

10

CBS De Akker
s.s.v Klim-Op

gr. 6

836

Bergschenhoek

6

Dani Retel Helmrich

15

Havo

s.s.v Klim-Op

4

613

Hellevoetsluis

7

Javeria Zubair

12

Erasmiaans Gymnasium

s.s.v Klim-Op

1

994

Rotterdam

8

Saad Zubair

10

Olbs De Piramide / s.s.v Klim-Op

gr. 6

1093

Rotterdam

9

Liqin Lu

11

Klim-Op Capelle a/d IJssel / s.s.v Klim-Op

gr. 8

1342

Capelle a/d IJssel

10

Bram Ouwerkerk

12

Krimpenerwaard College VWO / s.s.v Klim-Op

1

635

Krimpen aan de Lek

11

12


SCHAKEN MET PLEZIER
schaken op school

Voorlopige deelnemerslijst invitatietoernooi B - 16 jaar tot 70+ jaar

Aantal

Naam

ouder/familie van

school kind

Leefijd

ervaring / rating

Woonplaats

1

Frans Voorrips

Kinga Voorrips

PCB De Rank

41

weinig

Schoonhoven

2

Corstiaan Prins

Bastiaan Prins

CBS De Ark

geen

Ammerstol

3

Hady Bunsee

65

geen / bezig in stap 3

Capelle a/d IJssel

4

Kees Jan Korving


Karsten Korving

Kon. Wilhelmina

46

Berkenwoude

5

Cees Korving

Opa van Karsten Korving

75

1690

Den Haag

6

Huibert Looren de Jong

42

1500

Schoonhoven

7

Martin de Waal

Daniël de Waal

CBS Eben Haëzer

geen

Lekkerkerk

8

W. Voorrips

Opa van Kinga

68

weinig

Schoonhoven

9

10



SCHAKEN MET PLEZIER
schaken op school

Voorlopige deelnemerslijst schaakclinic 2016


Naam

Ouder van

Schaakervaring

Woonplaats

School

 



 







 
 
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu