Deelnemerslijsten 2015 - Schaken met plezier - schaken op school

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Schaaktoernooien > Schoolschaaktoernooi Gem Krimpenerwaard 2015


SCHAKEN MET PLEZIER
schaken op school

Voorlopige deelnemerslijst individueel schoolschaaktoernooi 2015


Groep

Naam

School

Groep 8

Bram Ouwerkerk
Britt Nederlof
Tim Klop
Annamarie Noordergraaf
Laura van Leeuwen

Mike Erkemey
Daan de Wilde
Maurits Meijvis

OBS Flora
OBS Flora
OBS Flora
OBS Flora

OBS Flora
PCB De Wegwijzer
PCB De Wegwijzer
OBS Koningin Emma

Groep 7

Jesper Rolleman
Jan Rook
Levi de Heij
Lars Oskam

OBS Het Schateiland
PCB De Wegwijzer
r.k. basisschool de Krullevaar
OBS Koningin Wilhelmina

Groep 6

Daniël de Waal
Maxime Hebbinckuys
Damian Stolk
Soroush Abafar
Alaya Retel Helmrich

CBS Eben-Haëzer
OBS Het Schateiland
PCB De Rank
OBS de Wonderwind/s.s.v. Klim-Op (stap 2)
Montessorischool/s.s.v. Klim-Op (stap 2)

Groep 5

Flip Rook
Annemieke Korving
Collin Halkens
Raymond van Bochove

PCB De Wegwijzer
OBS Koningin Wilhelmina
OBS Passepartout/s.s.v. Klim-Op (stap 2)
OBS West/s.s.v. Klim-Op (stap 2)

Groep 4

Karsten Korving
Naomi van Rhee
Konstantina Nikolakopoulou

OBS Koningin Wilhelmina
PCB De Wegwijzer
PCB De Rank

Groep 3

Teun Rook
Mark van kleef
Mathias Schaap

PCB De Wegwijzer
PCB De Rank
PCB De Wegwijzer

Groep 2

Alyssa van Bochove

OBS West/s.s.v. Klim-Op (stap 0)

 


Totaal


28 kinderen


10 scholen (gem. Krimpenerwaard)
14 scholen totaal


SCHAKEN MET PLEZIER
schaken op school

Voorlopige deelnemerslijst schaakclinic 2015


Naam

Ouder van

Schaakervaring

Woonplaats

School

Linda van Kleef

moeder van Mark van Kleef
groep 3 PCB de Rank

loop van de stukken

Schoonhoven

PCB de Rank

Conny Noordergraaf

moeder van Annamarie
Noordergraaf gr 8 OBS Flora

geen

Krimpen a/d Lek

OBS Flora

Ildiko Bako

moeder van Mathias Schaap groep 3 PCB De Wegwijzer

Krimpen a/d Lek

PCB De Wegwijzer

Adriëtte de Waal

moeder van Daniël de Waal groep 6 Eben-Haëzerschool

weinig

Lekkerkerk

CBS Eben-Haëzer

Palmyra Lourier

moeder van Collin Halkes
2e stap s.s.v. Klim-Op

geen

Rotterdam

OBS Passe Partout




SCHAKEN MET PLEZIER
schaken op school

Voorlopige deelnemerslijst simultaanwedstrijd 2015


Aantal

Naam

ouder/familie van

Leefijd

ervaring / rating

Woonplaats / school

Ochtend en/of middag

1

Kees Korving

opa van Annemieke en Karsten Korving

74

1700

Den Haag

middag

2

Kees Gieteling

opa van Annemieke en Karsten Korving

69

1685

Vorden

middag

3

Marieke Gieteling

moeder van Annemieke en Karsten Korving

41

Berkenwoude

ochtend of middag

4

Kees Jan Korving

vader van Annemieke en Karsten Korving

45

Berkenwoude

ochtend of middag

5

Martin de Waal

vader van Daniël de Waal

Lekkerkerk

6

Rob Scherion

SV Krimpen

ca. 1500

Krimpen ad IJssel

middag

 
 
 
 
 
 
 
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu