Deelnemerslijst Krimpenerwaard schoolschaaktoernooi 2017 - Schaken met plezier - schaken op school

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Schaaktoernooien > Krimpenerwaard schoolschaaktoernooi 2017


SCHAKEN MET PLEZIER
schaken op school

Voorlopige deelnemerslijst Krimpenerwaard schoolschaaktoernooi 2017


Groep

Naam

School / schaakvereniging

Ervaring / Stap

rating

Groep 8

Daniël de Waal

CBS Eben-Haëzer /
s.s.v. Klim-Op

2 jaar / bezig in Stap 2

346

Groep 7

Raymond van Bochoven

Flip Rook

Henri Vennix

Luuk Herman

Alvin Xie

Jordan Wong

Melvin Kreft

Jorrit Vermeij

Esmee Kerkhof

OBS West / s.s.v. Klim-Op

PCB De Wegwijzer

PCB De Rank

OBS West / s.s.v. Klim-Op

De Kleine Prins / s.s.v. Klim-Op
De Kleine Prins / s.s.v. Klim-Op
OBS De Vlieger

OBS de Vogelenzang leonardo / sv Spijkenisse
OBS de Vogelenzang leonardo / schoolschaken

>2 jaar / bezig in Stap 3

2 jaar / Stap 1

weinig ervaring / Stap 1

weinig ervaring / bezig in Stap 2

weinig ervaring / Stap 1

weinig ervaring / Stap 1

weinig ervaring / Stap 1

1 jaar / bezig in Stap 2

weinig ervaring / bezig in Stap 1

432

0

0

0

0

0

0

317

0

Groep 6

Karsten Korving

Jasper Krause

Bastiaan Prins

Manixia Wortman

Joshua Kroes

OBS Kon. Wilhelmina / s.s.v. Klim-Op
OBS het Landje / s.s.v. Klim-Op
C.B.S. De Ark
Rehobothschool Moerkapelle

Prins Constantijnschool Papendrecht

2 jaar / bezig in Stap 2

>2 jaar / bezig in Stap 3

weinig ervaring / Stap 1

bezig in Stap 2

593

559

0

422

266

Groep 5

Mark van Kleef

Teun Rook

Kinga Voorrips

Pieter Vennix

Fabiyan van den Beukel

PCB De Rank

PCB De Wegwijzer

PCB De Rank

PCB De Rank

Koningin Beatrixschool Papendrecht

weinig ervaring / bezig in Stap 1+

weinig ervaring / Stap 1

weinig ervaring / Stap 1

weinig ervaring / Stap 1

geen ervaring / bezig in Stap 1

0

0

0

0

0

Groep 4

Alyssa van Bochoven

Hugo Xie

Nizar El Amraoui

Mees van Batenburg

Alex Koro

Rawi Wortman

Anouk Kienjet

Oscar Verwer

Dominick Burger

OBS West / s.s.v. Klim-Op

De Kleine Prins / s.s.v. Klim-Op
Montessorischool Capelle / s.s.v. Klim-Op
School Vest Dordrecht

De Sjalom School / Capelse schaakvereniging
Rehobothschool Moerkapelle
OBS Passe-Partout / s.s.v Klim-Op
School Vest Dordrecht / sv RSR Ivoren Toren
OBS de Vogelenzang leonardo / sv Spijkenisse

2 jaar / bezig in Stap 1+

weinig ervaring / bezig in Stap 1

weinig ervaring / Stap 1

weinig ervaring / bezig in Stap 2

1 jaar / bezig in Stap 1+

bezig in Stap 3

weinig ervaring / Stap 1

2 jaar / bezig in Stap 3

1 jaar / bezig in Stap 1+

243

0

0

0

220

620

210

456

129

Groep 3

Elena van Kleef

Denis Borisenko

Yunus eren Karaöz

PCB De Rank

OBS Passe-Partout / schaakver. Onesimus
De Vierambachtschool R'dam

weinig ervaring / Stap 1

weinig ervaring / bezig in Stap 1+

thuisschaken 1 jr / bezig in Stap 1+

0

111

0

Groep 2

Lukas Kroes

OBS Koningin Emma

geen ervaring / thuisschaken

0

 

Totaal

33  kinderen

19 scholen totaal


 
 
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu